۷۴۰ نفر در بدره برای نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عبدالله بهادری صبح چهارشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان بدره از ثبت نام ۷۴۰ نفر در طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان خبر داد. مدیرکل راه وشهرسازی استان در خصوص نهضت ملی مسکن در شهرستان بدره گفت: در طرح نهضت ملی مسکن با توجه به سهمیه احداث ۱۳۹ واحد شهر […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عبدالله بهادری صبح چهارشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان بدره از ثبت نام ۷۴۰ نفر در طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان خبر داد.
مدیرکل راه وشهرسازی استان در خصوص نهضت ملی مسکن در شهرستان بدره گفت: در طرح نهضت ملی مسکن با توجه به سهمیه احداث ۱۳۹ واحد شهر بدره ظرف چهار سال تاکنون ۷۴۰ نفر برای نهضت ملی این شهرستان ثبت نام کرده‌اند که در حال پایش متقاضیان هستیم.
وی گفت: چنانچه تعداد متقاضیان واجد شرایط از سهمیه شهرستان بیشتر باشد آمادگی داریم که سهمیه شهرستان را افزایش داده و از نظر تعداد متقاضیان واجد شرایط محدودیتی وجود ندارد.
بهادری در خصوص تامین زمین مورد نیاز نهضت ملی مسکن گفت: از طریق تغییر کاربری و الحاق زمین به محدوده شهرها و تفاهم و تهاتر و… زمین مورد نیاز این طرح ملی را فراهم خواهیم کرد و از این نظر (تأمین زمین) در سطح کشور جزو استان‌های موفق هستیم.

منبع : مهر