۷۸۰۰ دانش‌آموز زنجانی در امتحانات نهایی شرکت می کنند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسن مظفری ظهر دوشنبه در جلسه قرار گاه ستاد کرونا در محل استانداری زنجان گفت: هشت هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز زنجانی در امتحانات نهایی پایه دوازدهم شرکت می‌کنند و در این راستا تمام پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود. وی با بیان اینکه در شرایط عادی ۶۰ حوزه امتحانی برای امتحانات در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسن مظفری ظهر دوشنبه در جلسه قرار گاه ستاد کرونا در محل استانداری زنجان گفت: هشت هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز زنجانی در امتحانات نهایی پایه دوازدهم شرکت می‌کنند و در این راستا تمام پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود.
وی با بیان اینکه در شرایط عادی ۶۰ حوزه امتحانی برای امتحانات در نظر گرفته می‌شد، اظهار کرد: در حال حاضر این تعداد به ۱۰۰ حوزه افزایش یافته است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه در شرایط عادی امتحانات طی ۱۱ روز برگزار می‌شد، گفت: در ایام کرونا برگزاری امتحانات به ۲۲ روز افزایش یافته و یک هزار و ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی برای برگزاری امتحانات کمک می‌کنند.
مظفری تاکید کرد: با مساعدت شهرداری زنجان ۱۰۰ هزار ماسک به دانش‌آموزان اختصاص یافته است.
وی ابراز داشت: چهار هزار و ۴۰۰ دانش‌آموز در شهر زنجان در ۴۱ حوزه امتحانی امتحان می‌دهند و ۱۴ هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز هم در پایه نهم در امتحانات نهایی شرکت کرده‌اند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان ابراز داشت: تمهیدات لازم بهداشتی برای برگزاری امتحانات در استان پیش بینی شده است.