۷۹۱ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۲ نفر

به گزارش سردبیر پرس به نقل روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، محمد جمالیان ظهر شنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۱۱۰ هزار و ۶۳۸ نفر رسیده است. وی افزود: از ۷۹۱ مورد جدید ابتلاء در […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، محمد جمالیان ظهر شنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۱۱۰ هزار و ۶۳۸ نفر رسیده است.
وی افزود: از ۷۹۱ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی، ۴۹ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۷۴۲ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.
جمالیان اظهار کرد: متأسفانه در این مدت ۲ مورد فوتی در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس ۳ هزار و ۴ نفر می‌رسد.

منبع : خبرگزاری مهر