۷ هزار دانش آموز یزدی زیر پوشش کمیته امداد/۲ هزار محصل فاقد تبلت

به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد شجاعان با بیان اینکه ۷ هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان یزد قرار دارند، لگفت: نیکوکار یزدی درحرکتی خداپسندانه نسبت به تأمین بخشی از لوازم‌التحریر موردنیاز دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان اقدام کرد. وی افزود: حدود […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد شجاعان با بیان اینکه ۷ هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان یزد قرار دارند، لگفت: نیکوکار یزدی درحرکتی خداپسندانه نسبت به تأمین بخشی از لوازم‌التحریر موردنیاز دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان اقدام کرد.
وی افزود: حدود ۲ هزار دانش‌آموز بی‌بضاعت در استان فاقد تبلت آموزشی هستند، این نهاد در تلاش است با کمک و مشارکت خیران در کنار نوشت‌افزار تحصیلی، تبلت موردنیاز دانش‌آموزان را نیز تهیه کند.
مدیرکل کمیته امداد استان یزد یادآور شد: این نهاد در تلاش است هیچ دانش‌آموزی به علت مشکلات مالی و اقتصادی از تحصیل بازنماند و باعزت و احترام در کنار سایر دانش‌آموزان به کسب علم و دانش بپردازد و دغدغه‌ای جز تحصیل نداشته باشد.
شجاعان بیان کرد: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ همچنین کد دستوری# ۰۳۵*۸۸۷۷* تلفن همراه برای دریافت کمک‌های نقدی به‌صورت غیرحضوری برای تأمین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند در نظر گرفته ‌شده است.

منبع : مهر نیوز