۸۰۰ تن کالا برای هیئات مذهبی استان سمنان اختصاص یافت

علی اکبر صیادجو در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، در خصوص توزیع اقلام بین هیئت‌های عزاداری استان سمنان طی ایام محرم، تاکید کرد: ۴۳۲ تن سهمیه برنج در دو نوع تایلندی و هندی بین هیئت‌ها توزیع می‌شود که کار توزیع هم اکنون آغاز و تا پایان دهه ادامه دارد. وی با بیان اینکه مجموعاً ۸۰۰ […]

علی اکبر صیادجو در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، در خصوص توزیع اقلام بین هیئت‌های عزاداری استان سمنان طی ایام محرم، تاکید کرد: ۴۳۲ تن سهمیه برنج در دو نوع تایلندی و هندی بین هیئت‌ها توزیع می‌شود که کار توزیع هم اکنون آغاز و تا پایان دهه ادامه دارد.
وی با بیان اینکه مجموعاً ۸۰۰ تن ارزاق بین هیئت‌های استان توزیع می‌شود، تاکید کرد: ۲۲۸ حواله شکر نیز برای توزیع در بین هیئت‌های مذهبی ابلاغ شده است.
رئیس اتاق اصناف استان سمنان با بیان اینکه ۲۰۰ تن گوشت سفید و قرمز نیز بین هیئت‌ها توزیع می‌شود، گفت: تاکنون برخی هیئت‌ها این اقلام را بر اساس تعداد هیئت‌ها از سوی تبلیغات اسلامی و همچنین شورای هیئات مذهبی استان سمنان دریافت کردند
صیادجو گفت: هیئت‌های مذهبی برای استفاده از این ارزاق به تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان درخواست داده سپس حواله‌ای به آنان داده می‌شود از سوی دیگر هیئت‌ها به جهاد یا صمت مراجعه و ارزاق را تحویل می‌گیرند که این کار با مشارکت خوب اصناف در سراسر استان در دست اجرا است.
وی افزود: تمام اقلام مورد نیاز تأمین شده و در انبار موجود است و نگرانی از این بابت وجود ندارد.