۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی سال جاری در بهارستان کشف شده است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا علیزاده عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کشفیات مواد مخدر توسط فرماندهی انتظامی افزایش پیدا کرده است، اظها ر داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۸۰۰ کیلو انواع مواد مخدر کشف شده است. وی افزود: طی کشف ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر بیش از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا علیزاده عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کشفیات مواد مخدر توسط فرماندهی انتظامی افزایش پیدا کرده است، اظها ر داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۸۰۰ کیلو انواع مواد مخدر کشف شده است.
وی افزود: طی کشف ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر بیش از ۹۰۰ نفر خرده فروش و ۲۹ قاچاقچی دستگیر و در این میان ۲۵۴ کیلو شیشه کشف شده است.
فرمانده انتظامی بهارستان با بیان اینکه در موضوع مواد مخدر متأسفانه با انجام اقدامات کنترلی که در سطح کشور در مقابله با عرضه و ترانزیت مواد مخدر انجام می‌شود قاچاق مواد مخدر به مرکز کشور ادامه دارد گفت: در این خصوص پلیس سرسختانه پای کار ایستاده و هیچ گونه مماشاتی نخواهد داشت.
علیزاده عنوان داشت: طبق برنامه ریزی ها و با تمهیدات ویژه‌ای که اندیشیده شده امیدواریم اقدام برجسته‌ای در بحث مبارزه با مواد مخدر انجام شود و بتوانیم به میزان قابل توجهی عرصه را برای آنهایی که امنیت و سلامت جامعه را تهدید می‌کنند، ناامن کرده و از ورود مواد مخدر پیشگیری کنیم.