۸۵ درصد جمعیت هرسین دز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند

عبادالله کنجوریان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در حال حاضر شهرستان هرسین از نظر رنگ‌بندی کرونایی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد. وی افزود: از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون ۲ هزار و ۷۶۵ نفر در مراکز درمانی شهرستان هرسین بستری شده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۶۳۲ نفر تست کرونا […]

عبادالله کنجوریان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در حال حاضر شهرستان هرسین از نظر رنگ‌بندی کرونایی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد.
وی افزود: از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون ۲ هزار و ۷۶۵ نفر در مراکز درمانی شهرستان هرسین بستری شده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۶۳۲ نفر تست کرونا آنها مثبت بوده است و ۱۷۲ نفر در اثر کرونا جان باختند.
فرماندار هرسین تصریح کرد: با انجام طرح ضربتی واکسیناسیون در شهرستان هرسین ۹۵ درصد جمعیت هدف به تعداد ۵۵ هزار و ۹۳ نفر دز نخست واکسن را دریافت کرده‌اند.
کنجوریان بیان کرد: طبق آخرین آمار ۴۸ هزار و ۳۰۹ نفر و بیش از ۸۵ درصد جمعیت شهرستان هرسین دُز دوم واکسن کرونا و ۱۰ هزار و ۵۳۲ نفر دُز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند و تمامی دانش‌آموزان و جامعه فرهنگیان در برابر کرونا واکسینه شده‌اند.
کنجوریان با اشاره به فراگیری و قدرت انتشار بالای سویه جدید کرونا امیکرون، گفت: هم اکنون چهار نفر در مراکز درمانی شهرستان هرسین به علت ابتلاء به کرونا بستری هستند و مردم برای پیشگیری از سویه جدید کرونا امیکرون باید همچنان دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

منبع : مهر نیوز