۸۶ درصد مردم سرپل ذهاب دز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند

نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: وضعیت رنگ بندی کرونایی سرپل‌ذهاب طی هفته جاری از رنگ نارنجی به زرد تغییر یافته است. وی افزود: تاکنون بیش از ۹۷ درصد مردم سرپل‌ذهاب دز نخست و ۸۶ درصد دز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند اما میانگین تزریق دز سوم واکسن در […]

نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: وضعیت رنگ بندی کرونایی سرپل‌ذهاب طی هفته جاری از رنگ نارنجی به زرد تغییر یافته است.
وی افزود: تاکنون بیش از ۹۷ درصد مردم سرپل‌ذهاب دز نخست و ۸۶ درصد دز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند اما میانگین تزریق دز سوم واکسن در شهرستان از میانگین استانی پایین‌تر است.
فرماندار سرپل‌ذهاب تصریح کرد: در موج جدید کرونا تعداد مبتلایان در رده سنی کودکان بیشتر شده و نشان می‌دهد که خانواده‌ها باید نسبت به واکسیناسیون کرونا کودکان پنج تا ۹ سال و ۹ تا ۱۲ سال اقدام کنند.
فرزادی پور گفت: طی ماه‌های اخیر کلیپ‌هایی در فضای مجازی بر ضد واکسن کرونا منتشر شده که سبب عدم مراجعه مردم به مراکز واکسیناسیون شده است.
وی تاکید کرد: انواع واکسن به اندازه مورد نیاز در سرپل‌ذهاب وجود دارد و لازم است محدودیت‌های کرونایی برای افرادی که واکسن کرونا تزریق نکرده‌اند، اعمال شود.

منبع : مهر نیوز