۸۸ پروژه عمرانی و اقتصادی در زرندیه افتتاح و کلنگ‌زنی می شود

ابوالقاسم مهری در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به پروژه‌های عمرانی، صنعتی و خدماتی شهر زرندیه در دهه فجر اظهار کرد: مجموع کل پروژه‌های عمرانی افتتاحی و کلنگ زنی شهرستان زرندیه ۸۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱,۹۲۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است. فرماندار زرندیه افزود: ۷۸ پروژه عمرانی افتتاحی با اعتبار […]

ابوالقاسم مهری در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به پروژه‌های عمرانی، صنعتی و خدماتی شهر زرندیه در دهه فجر اظهار کرد: مجموع کل پروژه‌های عمرانی افتتاحی و کلنگ زنی شهرستان زرندیه ۸۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱,۹۲۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.
فرماندار زرندیه افزود: ۷۸ پروژه عمرانی افتتاحی با اعتبار ۱,۹۰۰ میلیارد ریال و ۶ پروژه عمرانی کلنگ زنی با اعتباری معادل ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است.
مهری مجموع پروژه‌های اقتصادی را ۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲,۹۶۶ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تمامی پروژه‌های اقتصادی افتتاحی هستند و ارزش کل ۸۲ پروژه‌های افتتاحی ۴,۰۸۷ میلیارد ریال برآورد شده است.
وی مجموع پروژه‌های کلنگ زنی را ۱۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: مجموع کل پروژه‌های عمرانی- اقتصادی ۸۸ پروژه با اعتبار ۴,۸۸۵ میلیارد ریال پیش بینی شده است.
فرماندار زرندیه تصریح کرد: مجموع اشتغال ایجاد شده به صورت مستقیم ۳۲۵ نفر و غیر مستقیم را ۴۶۷ نفر اعلام کرد.
مهری گفت: مجموع کل پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی در شهرستان زرندیه در ایام الله دهه فجر ۸۸ پروژه است که ۸۲ مورد آن افتتاحی و ۶ پروژه کلنگ زنی است.