۸۹ مبتلای جدید به کرونا در اصفهان شناسایی شد / فوت ۴ نفر

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز چهارم اردیبهشت تا امروز پنجم اردیبهشت تعداد ۵۴۶ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۸۹ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۷۶ […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز چهارم اردیبهشت تا امروز پنجم اردیبهشت تعداد ۵۴۶ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۸۹ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۷۶ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
در حال حاضر نیز ۲۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۲۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.
همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۸۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.
در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته موارد فوت شده ناشی از کرونا چهار نفر گزارش شده دو نفر مبتلای قطعی و دو نفر مبتلای مشکوک بوده‌اند.
همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۵۴ هزار و ۹۴۴ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۸۷ هزار و ۹۰۳ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.
از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۳۴۰ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۶۶۲ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۶۷۸ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.
۱۳۸ هزار و ۲۸۰ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر