۹۰۰ هزار دز واکسن کرونا در استان بوشهر تزریق شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سعید کشمیری ظهر یکشنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر اظهار داشت: به منظور تسریع در واکسیناسیون اهالی استان بوشهر علیه بیماری کرونا اقدامات خوبی صورت گرفته است. وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۹۰۰ هزار دز واکسن در استان تزریق شده است ادامه داد: تاکنون […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سعید کشمیری ظهر یکشنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر اظهار داشت: به منظور تسریع در واکسیناسیون اهالی استان بوشهر علیه بیماری کرونا اقدامات خوبی صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۹۰۰ هزار دز واکسن در استان تزریق شده است ادامه داد: تاکنون ۷۵ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال یک نوبت و ۴۱ درصد ۲ نوبت واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به پایان شرایط سخت کرونایی در استان بوشهر بیان کرد: بستری‌های بخش کرونایی نسبت به ماه‌های مرداد و شهریورماه ۹۰ درصد کاهش یافته است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر استان بوشهر دارای هشت شهرستان زرد و دو شهرستان در وضعیت آبی کرونایی است افزود: پیش‌بینی می‌شود شاهد تغییر رنگ شهرستان‌های زرد استان به آبی باشیم.
کشمیری با اشاره به بستری ۴۷ بیمار جدید طی شبانه روز گذشته در بخش‌های کرونایی استان خاطرنشان کرد: ۱۳۴ نفر در بخش کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۱۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بوده و شش نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
وی با اشاره به فوت سه بیمار طی شبانه روز گذشته در استان بوشهر، بیان کرد: تعداد کل جانباختگان کرونا در استان به هزار و ۹۷۸ نفر رسیده است.

منبع : خبرگزاری مهر