۹ مرکز نگهداری سالمند در استان سمنان وجود دارد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا ایزدپور شامگاه شنبه در حاشیه بازدید استاندار سمنان از یک مرکز نگهداری سالمندان در سمنان با بیان اینکه اولویت ما راه اندازی مراکز شبانه روزی سالمندان در سطح استان برای خدمات رسانی بیشتر و بهتر است، ابراز کرد: نگهداری از سالمندان به مثابه یک رسالت در سطح استان با […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا ایزدپور شامگاه شنبه در حاشیه بازدید استاندار سمنان از یک مرکز نگهداری سالمندان در سمنان با بیان اینکه اولویت ما راه اندازی مراکز شبانه روزی سالمندان در سطح استان برای خدمات رسانی بیشتر و بهتر است، ابراز کرد: نگهداری از سالمندان به مثابه یک رسالت در سطح استان با همراهی متخصصان و کارشناسان صورت می‌گیرد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر پنج مرکز نگهداری سالمندان روزانه و چهار مرکز شبانه روزی در سطح استان فعالیت دارند، ابراز کرد: مجموعاً ۹ مرکز نگهداری سالمند در سطح استان فعال است.
مدیرکل بهزیستی استان سمنان با بیان اینکه سه هزار و ۴۰۰ سالمند در استان از ما خدمات دریافت می‌کنند، ابراز کرد: در حال حاضر یک هزار و ۲۰۰ سالمند مستمری بگیر در سطح استان خدمات رسانی می‌شوند.
ایزدپور با بیان اینکه تلاش داشتیم تا عزیزان سالمند بیشتری را در مراکز شبانه روزی از بیماری کرونا حفظ کنیم، افزود: بالغ بر ۱۰ درصد جمعیت استان بالای ۶۰ سال سن دارند و رتبه کشوری نهم را دارا هستیم.
منبع : مهر نیوز