۹ هزار نفر در هرمزگان امنیت شعب اخذ رای را تأمین می‌کنند

به گزارش سردبیر پرس، سردار غلامرضا جعفری بیان داشت: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خردادماه، همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود و مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی به کاندیداهای خود رأی می‌دهند. وی افزود: در مجموع بالغ بر ۹ هزار نفر عوامل انتظامی، […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار غلامرضا جعفری بیان داشت: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خردادماه، همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود و مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی به کاندیداهای خود رأی می‌دهند.

وی افزود: در مجموع بالغ بر ۹ هزار نفر عوامل انتظامی، دریابانی، بسیج و سپاه و پلیس افتخاری در تأمین امنیت شعب اخذ آرا و تأمین امنیت هیئت‌های نظارتی و تأمین امنیت مناطق شهری و روستایی انجام وظیفه می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه امروز استان هرمزگان از استان‌های امن کشور است، افزود: نیروی انتظامی تلاش دارد تا با تأمین امنیت و احساس امنیت در جامعه، شاهد حضور حداکثری و باشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم.

این مقام ارشد انتظامی استان بیان کرد: نظارت و رصد ترافیک و تأمین ایمنی از مهم‌ترین مواردی است که برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات برنامه ریزی شده است.

وی با تأکید بر اینکه تأمین امنیت انتخابات در روستاها و شهرها به جد مورد توجه قرار دارد، افزود: اکیپ‌های سیار نیز با گشت زنی در محورها و حضور در صندوق‌ها به تأمین و ارتقا ایمنی انتخابات به عنوان بزرگ‌ترین رویداد سیاسی کشور کمک می‌کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطر نشان کرد: با تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی و رصد فضای حقیقی و مجازی خوشبختانه تاکنون موردخاصی از بروز مشکل در تبلیغات انتخاباتی در این استان گزارش نشده است.