️تزریق روزانه ۱۳۰۰ دُز واکسن کرونا در دماوند

حسن خیرخواه در گفتگ و با خبرنگار سردبیر پرس، در خصوص وضعیت واکسیناسیون در دماوند اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ۵۷ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان سوم شعبان دماوند بستری هستند و ظرفیت بیمارستان تکمیل شده است. رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند گفت: علی‌رغم تلاش مجموعه بهداشت و درمان و مسئولان شهرستان، آمار […]

حسن خیرخواه در گفتگ و با خبرنگار سردبیر پرس، در خصوص وضعیت واکسیناسیون در دماوند اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ۵۷ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان سوم شعبان دماوند بستری هستند و ظرفیت بیمارستان تکمیل شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند گفت: علی‌رغم تلاش مجموعه بهداشت و درمان و مسئولان شهرستان، آمار ابتلاء به بیماری همچنان رو به افزایش است.
وی با اشاره به اینکه از آغاز سال جاری تاکنون، بالغ بر ۳ هزار و ۴۳۰ مورد تست «پی. سی. آر» در شهرستان دماوند انجام شده است افزود: از این تعداد، یک هزار و ۸۲ مورد مثبت بوده و همچنین در این مدت، ۱۵ هزار و ۷۰۰ مورد تست سریع انجام شد که تعداد ۳ هزار و ۶۷۶ مورد مثبت گزارش شده است.
خیرخواه بیان داشت: تاکنون بالغ بر ۱۷ هزار و ۴۰۰ دز واکسن در شهرستان دماوند تزریق شده که در هفته جاری، این امر با سرعت در دستور کار قرار گرفت و روزانه ۱۳۰۰ دز تزریق واکسن انجام می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند با اشاره به اینکه ما نیازمند تجهیز و استفاده از ظرفیت ۲ سالن ورزشی مناسب با هدف انجام واکسیناسیون در دماوند و رودهن هستیم عنوان داشت: با توجه به حجم بالای مراجعات افراد، از ازدحام جلوگیری می‌شود.