۲ کشته در تصادف پراید با تریلر

رییس سازمان آتش نشانی شهرستان پیرانشهر گفت: برخورد تریلر با سواری پراید در وروردی شهر پیرانشهر ۲ فوتی و ۲ مصدوم برجای گذاشت. خالد آزموده شامگاه دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این حادثه حوالی ساعت ۱۸ رخ داد و پس از اعلام به مرکز آتش نشانی پیرانشهر، اکیپ اتفاقات به محل حادثه اعزام […]

رییس سازمان آتش نشانی شهرستان پیرانشهر گفت: برخورد تریلر با سواری پراید در وروردی شهر پیرانشهر ۲ فوتی و ۲ مصدوم برجای گذاشت.
خالد آزموده شامگاه دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این حادثه حوالی ساعت ۱۸ رخ داد و پس از اعلام به مرکز آتش نشانی پیرانشهر، اکیپ اتفاقات به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: علت این تصادف انحراف یک دستگاه تریلر کفی که از مرز تمرچین به سمت ورودی شهر در حال حرکت بود، از سوی پلیس اعلام شد که منجر به زیر گرفتن خودروی پراید گردید.
رییس سازمان آتش نشانی شهرستان پیرانشهر یادآور شد: در این حادثه ۲ نفر از سرنشینان پراید در دم جان باختند و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند.
آزموده اظهار کرد: مصدومان حادثه پس از ۲۵ دقیقه عملیات امدادرسانی از زیر تریلر رهاسازی شده و توسططعوامل امدادی اورژانس به بیمارستان پیراشنهر منتقل شدند.
به گزارش ایرنا، محور پیرانشهر یکی از راه‌های پرتردد در جنوب آذربایجان غربی است و سالانه تعدادی از هموطنان بر اثر حوادث رانندگی در این محور جان خود را از دست می‌دهند.