۳ درصد کرمانشاهیان علیه کرونا واکسینه شده‌اند

سردبیر پرس/کرمانشاه رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه از واکسینه شدن بیش از سه درصد جمعیت استان بر علیه بیماری کرونا خبر داد. دکتر ابراهیم شکیبا در گفت و گو با سردبیر پرس، با اشاره به روند مطلوب واکسیناسیون کرونا در استان گفت: تاکنون بیش از ۶۶ هزار نفر در استان علیه بیماری کرونا واکسینه شده […]

سردبیر پرس/کرمانشاه رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه از واکسینه شدن بیش از سه درصد جمعیت استان بر علیه بیماری کرونا خبر داد.
دکتر ابراهیم شکیبا در گفت و گو با سردبیر پرس، با اشاره به روند مطلوب واکسیناسیون کرونا در استان گفت: تاکنون بیش از ۶۶ هزار نفر در استان علیه بیماری کرونا واکسینه شده اند.
وی با اشاره به اتمام واکسیناسیون افراد ۷۵ سال به بالا گفت: در حال حاضر در مرحله لکه گیری در این رده سنی هستیم و افرادی که تاکنون موفق به انجام واکسیناسیون نشده اند می توانند در سامانه www.salamat.gov   ثبت نام کرده و برای واکسیناسیون خود اقدام کنند.
شکیبا از شروع واکسیناسیون افراد ۷۰ سال به بالا هم خبر داد وافزود: این افراد باید در سامانه مذکور ثبت نام کنند تا روز و مکان واکسیناسیون به آنها اعلام شود.
وی یادآور شد: خوشبختانه محموله واکسن بصورت مرتب در حال ارسال به استان است و کمبودی در این زمینه نداریم.
رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه گفت: تاکنون با واکسینه شدن بیش از ۶۶ هزار نفر، ۳٫۱ درصد جمعیت استان علیه بیماری کرونا واکسینه شده اند.
وی افزود: این آمار موجب شده کرمانشاه در کلان منطقه غرب کشور رتبه اول تزریق واکسن نسبت به جمعیت را کسب کند.
شکیبا گفت: همچنین در سامانه سلامت هم رتبه اول را در ثبت نام و نوبت دهی واکسناسیون کرونا کسب کرده ایم که جای تقدیر از تمامی کادر بهداشت و درمان استان دارد.
انتهای پیام