۷۰۰۰ نفر بر “انتخابات ریاست جمهوری” در کرمانشاه نظارت می‌کنند

سردبیر پرس/کرمانشاه رییس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از حضور بیش از هفت هزار نفر از عوامل نظارتی در برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان خبر داد. حجت الاسلام محسن مفید در گفت و گو با سردبیر پرس، با اشاره به جذب، آموزش و بکارگیری ناظران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری […]

سردبیر پرس/کرمانشاه رییس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از حضور بیش از هفت هزار نفر از عوامل نظارتی در برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان خبر داد.
حجت الاسلام محسن مفید در گفت و گو با سردبیر پرس، با اشاره به جذب، آموزش و بکارگیری ناظران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان گفت: در این دوره بیش از هفت هزار نفر کار نظارت بر انتخابات را در استان برعهده دارند.
وی افزود: تمام آموزش های لازم به این افراد داده شده و باتوجه به شرایط کرونایی عمده این آموزش ها بصورت آنلاین برگزار شده است.
مفید خاطرنشان کرد: با توجه به حضور بیش از هفت هزار ناظر در این دوره انتخابات در استان، بطور متوسط در هر شعبه اخذ رای بیش از سه ناظر حضور خواهند داشت.
این مسئول درخصوص برخورد با تخلفات و جرائم انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری در استان، از راه اندازی شعب اختصاصی رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی در تمامی شهرستان ها خبر داد وافزود: این شعب همزمان با شروع تبلیغات کاندیداها حدود یک ماه است که در استان فعال هستند.
مفید افزود: خوشبختانه طی این مدت گزارش حادی از تخلفات و جرائم انتخاباتی در استان نداشته ایم و تنها برخی گزارشات بصورت ارشاد و یا تشکیل پرونده در حال پیگیری است.
رییس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به شرایط کرونایی در انتخابات این دوره، گفت: تنها تقاضای ما از مردم این است که با توجه به این شرایط حتما در ساعات اولیه رای گیری به شعب مراجعه کرده و رای دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند.
وی افزود: در ساعات پایانی رای گیری احتمال شلوغی شعب وجود دارد، بنابراین از مردم می خواهیم که حتما در همان ساعات اولیه مراجعه داشته باشند.
مفید یادآور شد: امسال به دلیل شرایط کرونایی برای اینکه از هرگونه تجمع در شعب جلوگیری شود، تعداد شعب به میزان چشمگیری افزایش یافته و تمام سعی ما این است که مردم با کمتری شلوغی در شعب بتوانند رای خود را بدهند.
انتهای پیام