درباره ما

رسانه  سردبیر پرس در سال ۱۳۹۵ و با عنوان  رسانه خبری تحلیلی سردبیر پرس فعالیت حرفه‌ای خود را شروع نموده است. این رسانه در سال ۱۳۹۷ با اخذ مجوز از معاونت  مطبوعات و خبرگزاری های داخلی فعالیت خود را ادامه داده است. در حال حاضر سردبیر پرس با توزیع سراسری در اکثر استان‌های کشور اقدام […]

رسانه  سردبیر پرس در سال ۱۳۹۵ و با عنوان  رسانه خبری تحلیلی سردبیر پرس فعالیت حرفه‌ای خود را شروع نموده است. این رسانه در سال ۱۳۹۷ با اخذ مجوز از معاونت  مطبوعات و خبرگزاری های داخلی فعالیت خود را ادامه داده است. در حال حاضر سردبیر پرس با توزیع سراسری در اکثر استان‌های کشور اقدام به جذب خبرنگار و فعال رسانه ای نموده است و در تمامی  کشور نیز رابطین خبری به صورت شهروندخبرنگار و خبرنگار افتخاری با این رسانه همکاری می‌نمایند.

رویکردها
این رسانه دو رویکرد اساسی را دنبال می‌نماید:
الف) پرداختن به مسائل و مشکلات شهری و اجتماعی درحوزه استان و شهرستان
ب ) پرداختن به مسائل اساسی کشور در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، علمی و اقتصادی از نگاه دانشجویان

وابستگی رسانه
این رسانه وابسته به هیچ حزب، گروه و فردی نمی‌باشد و همواره منطق خود را دنبال کردن آرمان‌های انقلاب اسلامی و مسائل اساسی نظام از مسئولین و دستگاه‌ها می‌داند.

اخلاق حرفه‌ای
اخلاق‌مداری و رعایت امانت در تولید اخبار از اولویت‌های این رسانه می‌باشد.

گردانندگان رسانه
این رسانه عمدتا توسط جوانان و فعالین با سطوح تحصیلات متفاوت اداره می گردد.

عنصر جسارت و شجاعت در پرداختن به مسائل از ویژگی‌های خبرنگاران این رسانه می‌باشد.

تعامل با مخاطبان
رسانه سردبیر پرس مخاطبان را سرمایه خود می‌داند و همواره از ظرفیت آنها بهره برده است. راه ارتباطی این رسانه با مخاطبان خود به صورت حضوری یا این رسانه آمادگی دریافت اخبار ارسالی از طریق سایت، تماس تلفنی و سامانه پشتیبانی  را دارد ، دریافت نظرات در مورد اخبار، همین صفحه و نیز در صفحات یا نرم‌افزارهای شبکه‌های اجتماعی موجود می‌باشد.

شماره مجوز در سامانه رسانه های کشور جهت استعلام : ۸۴۹۳۳

زمینه فعالیت: سیاسی، اقتصادی

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : آفای میلاد واحدی

 

دفتر رسانه: استان کرمانشاه ، شهرستان سنقر ، خیابان طالقانی ، پاساژ مصطفوی طبقه سوم دفتر رسانه سردبیر پرس