اجرای بیش از ۱۸۰ برنامه همزمان با هفته بسیج در آستارا 

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ بهزاد قنبری عصر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج ضمن گرامیداشت این هفته اظهار کرد: بسیج نهادی است که محدود به جغرافیای ایران اسلامی نبوده و در سرتاسر جهان اسلام نقش آفرینی می‌کند. فرمانده سپاه ناحیه آستارا بسیج را فرمول گذر انقلاب از سختی‌ها […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ بهزاد قنبری عصر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج ضمن گرامیداشت این هفته اظهار کرد: بسیج نهادی است که محدود به جغرافیای ایران اسلامی نبوده و در سرتاسر جهان اسلام نقش آفرینی می‌کند.
فرمانده سپاه ناحیه آستارا بسیج را فرمول گذر انقلاب از سختی‌ها عنوان کرد و گفت: بسیج سختی‌ها را با حضور خود در میدان به جان می خرد و تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کند و این تفکر بسیجی است که موجب شده از هیچ قدرتی هراس نداشته باشیم.
وی افزود: حضرت امام خمینی (ره) با ژرف اندیشی و نگاه ملکوتی که داشتند توانستند شاهکار بزرگی تحت عنوان بسیج ایجاد کنند که همچون خورشیدی در سپهر انقلاب اسلامی بدرخشد و در سرتاسر جهان گسترش یابد.
سرهنگ قنبری با اشاره به اهداف آمریکا در منطقه در جهت تحت سیطره قرار دادن کشورهای آزاده گفت: استقرار ۷۵۰ پایگاه در ۸۳ کشور جهان توسط آمریکا نشان می‌دهد که هدفی جز تحت سیطره قرار دادن کشورهای جهان ندارد اما بسیج با متبلور شدن خود در ایران اسلامی به جهان الگو داد که با مقاومت می‌توان در مقابل استکبار و استبداد ایستادگی کرد.
فرمانده سپاه ناحیه آستارا با بیان اینکه برنامه‌های بزرگداشت هفته بسیج امسال با شعار «بسیج امید ملت ایران» با بیش ۱۸۰ برنامه در شهرستان آستارا آغاز شده است، ادامه داد: این برنامه‌ها به همت حوزه‌ها، پایگاه‌ها و کانون‌های اقشاری بسیج تدارک دیده شده که در طول هفته اجرا می‌شود.
وی تحویل مسکن به نیازمندان، توزیع بسته‌های مومنانه، برپایی میزهای خدمت، اجرای طرح ویزیت رایگان در مناطق محروم، رونمایی از کتاب، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و برگزاری محافل انس با قرآن را از مهم‌ترین برنامه‌های بزرگداشت هفته بسیج در این شهرستان دانست و گفت: در هفته بسیج همچنین مسابقات فرهنگی و ورزشی در رشته‌های مختلف به اجرا در می‌آید و از کارآفرینان نمونه تجلیل می‌شود.
سرهنگ قنبری تصریح کرد: همزمان با ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، قشرهای مختلف بسیج در شهرستان آستارا اجتماع بزرگی خواهند داشت که در قالب آن برنامه‌های مختلف به اجرا در می‌آید.

منبع : خبرگزاری مهر