قبل از سرمربی والیبال باید تکلیف فدراسیون روشن شود

امیر حسینی می‌گوید ابتدا باید تکلیف فدراسیون والیبال روشن شود و سپس در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری شود. به گزارش سردبیر پرس، هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان هم برگزار شد و در حال حاضر تیم فولاد سیرجان ایران با ۶ برد پیاپی در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد. در طرف دیگر جدول، […]

امیر حسینی می‌گوید ابتدا باید تکلیف فدراسیون والیبال روشن شود و سپس در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری شود.
به گزارش سردبیر پرس، هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان هم برگزار شد و در حال حاضر تیم فولاد سیرجان ایران با ۶ برد پیاپی در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد. در طرف دیگر جدول، سایپا با یک برد و پنج باخت قعرنشین لیگ است.
امیرحسینی، سرمربی تیم والیبال سایپا در مورد کیفیت مسابقات در فصل جاری لیگ به سردبیر پرس گفت: بازی‌های خیلی خوبی برگزار شده است. نسبت به سال‌های قبل که تیم‌ها دیر شروع به کار می‌کردند و اوایل فصل بازی‌های خوبی نمی‌شد، امسال همه تیم‌ها با آمادگی  کامل شرکت کرده‌ و بازی‌ها جذاب از کار درآمده‌اند.  
او در مورد عملکرد تیم خود بیان کرد: سه، چهار هفته اول بازی‌های سختی داشتیم. متاسفانه مسائلی دست به دست هم داد و نتایج خوبی نگرفتیم اما بازیکنانمان از دو، سه بازی قبل توان خود را نشان دادند و به تدریج هم بهتر می‌شوند.
حسینی ادامه داد: سایپا چند سالی است که دنبال جوان‌گرایی است و تاوان آن را هم داده است. بازیکنان خوبی داریم که به تدریج به خودباوری دست پیدا می‌کنند و امیدوارم به نتایج خوبی برسیم.
سرمربی تیم والیبال سایپا در مورد وضعیت داوری در لیگ برتر که حاشیه‌هایی هم داشته است، گفت: داوری برای همه تیم‌ها یکسان است و از داوران جوان هم استفاده می‌کنند. به نظرم تمام حاشیه‌ها به خط نگه‌دارها برمی‌گردد، به ویژه در شهرستان‌ها که باید بیشتر دقت کنند. اگر از ویدئو چک استفاده کنیم این حاشیه‌ها کمتر می‌شود. هزینه‌های ویدئوچک بالاست و اگر فدراسیون راه حلی پیدا کند که هزینه‌ها را کاهش دهد، فکر می‌کنم اکثر باشگاه‌ها بتوانند این کار را انجام بدهند.
امیر حسینی در بخش دیگری از این گفت‌وگو به وضعیت سرمربی تیم ملی والیبال اشاره کرد و گفت: به نظرم اگر تکلیف فدراسیون روشن شود، خیلی مسائل حل می‌شود. زمان داریم چون همه مربیان خوب خارجی تیم باشگاهی دارند و نمی‌توانند تا بعد از مسابقات به ایران بیایند. امیدوارم هر چه زودتر وضعیت فدراسیون مشخص شود. فدراسیون در این مدت واقعا خوب کار کرده است و امیدوارم دوباره به ثبات خود برگردد.
انتهای پیام
منبع : ایسنا