پنجمین نمایشگاه سفال و سرامیک در زرنا برگزار می‌شود

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط‌عمومی گالری، پنجمین نمایشگاه تخصصی سفال و سرامیک با آثار هنرمندان حرفه‌ای، از اول تا سوم آذر در گالری زرنا به کیوریتوری زهرا رسول‌زاده نمین هنرمند تجسمی برگزار می‌شود. این نمایشگاه همراه با فروش آثار هنری در معرض بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. گالری زرنا هر سال نمایشگاهی برای فروش […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط‌عمومی گالری، پنجمین نمایشگاه تخصصی سفال و سرامیک با آثار هنرمندان حرفه‌ای، از اول تا سوم آذر در گالری زرنا به کیوریتوری زهرا رسول‌زاده نمین هنرمند تجسمی برگزار می‌شود.
این نمایشگاه همراه با فروش آثار هنری در معرض بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.
گالری زرنا هر سال نمایشگاهی برای فروش آثار تخصصی سفال و سرامیک در حمایت از هنر خاموش و ساکت سفالگری برگزار می‌کند.
فیروزه گل‌محمدی، جینا اسمعیل، فاطمه باباییان، پرگل باباپور، هانیه تفکری، پریسا حبیبیان، مهسا حبیبیان، سهیلا شیرزاد، سهیلا خباز آذر، شیوا خباز آذر، ماریا شمس، مژگان صادقی‌مهر، عاطفه عبادی، مونا علیرضایی، فرزانه قائدی، مریم کولایی، احسان لطیفی، آرزو محمد تله‌جردی و ریحانه هزاوه، هنرمندانی هستند که در پنجمین نمایشگاه سفال و سرامیک گالری زرنا شرکت دارند.
علاقمندان به هنرهای تجسمی می‌توانند از روز چهارشنبه یکم تا جمعه سوم آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به گالری زرنا در نشانی خیابان انقلاب، بین خیابان وصال و دانشگاه، کوی اسکو، پلاک ۱۰، طبقه ۲ مراجعه کنند.

منبع : مهر نیوز